Stowarzyszenie na rzecz wspierania rodzin
"Nowe Perspektywy"

Informacja

W dniach
04.07.2022 - 08.07.2022
Stowarzyszenie Nowe Perspektywy
i
Dzienny Dom Pobytu "Radosna Przystań"
będą nieczynne.

Psycholog dla dzieci i dorosłych

Od 1 czerwca 2022 roku w Stowarzyszeniu Nowe Perspektywy przyjmuje psycholog - Pani Anastasiya Kolendo -Smirnova.
Konsultacje udzielane są we wtorki i czwartki w godzinach 13:00-15:00 po wcześniejszym zapisaniu się 533-523-043.

Anastasiya Kolendo-Smirnova

psycholog, hipnoterapeuta, specjalista w dziedzinie psychosomatyki, autorka wielu książek i artykułów, treningów, kursów szkoleniowych i gier psychologicznych. Autorka nowoczesnej metody psychoterapii COT (terapia poznawczo-obrazowa). Członek Wschodnioeuropejskiego Stowarzyszenia Hipnoterapeutów i Psychologów Klinicznych. 
Konsultacje w zakresie:
– psychosomatyki,
– lęków,
-negatywnych emocji,
-sytuacji konfliktowych,
-uzależnień,
-innych problemów.

Kosmiczne wakacje

Zapisy już ruszyły! Zachęcamy do rezerwacji miejsc na kosmiczne zajęcia w Stowarzyszeniu „Nowe Perspektywy”.


Nasza oferta to znakomita propozycja na aktywne spędzenie czasu, zachęcająca do zgłębienia tajników nauki o otaczającym nas wszechświecie, rozwijająca i
wzbogacająca fascynację kosmosem i prawami natury regulującymi jego funkcjonowanie. Każdego dnia będziemy odkrywali kolejną planetę układu słonecznego. Deszcz diamentów? Pierwszy człowiek na Księżycu? Srebrny Glob?- nie zabraknie kosmicznych ciekawostek.

Ponadto będą marsjańsko ciekawe wyjścia i wycieczki, a także spotkania ze zwierzętami:). 

Jak będzie?

Będzie nieziemsko:)

 

Stowarzyszenie na rzecz

wspierania rodzin

Nowe Perspektywy

 
Misją naszego Stowarzyszenia jest wspieranie ludzi w zmienianiu ich życia na lepsze, poprzez odkrywanie ich potencjału, podnoszenie motywacji do działania oraz wzmacnianie na każdym etapie życia.

MONIKA DUDEK – PREZES STOWARZYSZENIA

 

 

Jesteśmy organizacją non-profit. Od 2013 roku na terenie Radomia i okolic niesiemy pomoc rodzinom i ich członkom znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych, jak również wspieramy tych, który pragną rozwijać swoje zainteresowania i pasje.

Doświadczenia zdobyte podczas odbywania praktyk w Wielkiej Brytanii stały się inspiracją do podjęcia dążeń do otwarcia na terenie miasta Radomia placówki, która obejmuje swoim wsparciem całe rodziny. Tak powstało Centrum Wspierania i Edukacji Rodzin (CWiER)

Dużą uwagę przywiązujemy do osób i instytucji, z którymi współpracujemy. To właśnie wybitni specjaliści, praktycy, a przede wszystkim wspaniali i otwarci na drugiego człowieka ludzie są nasza siłą.


Nasi specjaliści


 

udziela porad specjalistycznych, przeprowadza badania, diagnozuje oraz analizuje procesy zachowań jednostki indywidualnej oraz grup społecznych.

zajmuje się grupą problemów psychicznych lub rodzajem terapii. Może leczyć uzależnienia, pomagać z problemami z przemocą, zaburzeniami odżywiania lub innymi problemami rodzinnymi. Prowadzi terapie grupowe lub indywidualne dla dzieci bądź dorosłych.

podstawowym celem jego pracy jest organizowanie pomocy, opieki pedagogicznej i psychologicznej dla dzieci i młodzieży oraz dbanie o prawidłowy rozwój psychiczny uczniów, a także pomoc w rozwiązywaniu problemów zarówno szkolnych, osobistych, jak i rodzinnych.

zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń mowy. Jego celem jest pomoc osobom, które mają problemy z komunikowaniem się z innymi ludźmi. Do obowiązków logopedy należy diagnoza wad i zaburzeń mowy na różnym tle, a następnie opracowanie programu terapii i jego realizacja.

wykonuje działania diagnostyczno-analityczne, terapeutyczne, profilaktyczne, psychoedukacyjne i psychospołeczne osób uzależnionych, w celu realizacji założeń terapeutycznych.

wykorzystując różnorodne metody aktywności życiowej pacjentów, stara się przeciwdziałać powstawaniu przewlekłego stanu chorobowego lub trwałego kalectwa oraz wspierać podopiecznego w przystosowaniu do życia w społeczności szpitalnej i pozaszpitalnej.

Aktualności

 

„Założeniem było głównie to, żeby każdy kto tu przyjdzie,
znalazł coś dla siebie.”

Zapraszamy do obejrzenia filmu o tym, czym się zajmujemy.

 

Wspierają nas


KONTAKT

LOKALIZACJA

ul. Konstantego Lubońskiego 2

26-600 Radom


E-MAIL

perspektywy.nowe@gmail.com


TELEFON

Dzienny Dom Pobytu „Radosna Przystań”

+48 368 30 48

Stowarzyszenie na rzecz wspierania rodzin „Nowe Perspektywy”

+48 533 523 043