Stowarzyszenie na rzecz wspierania rodzin Nowe Perspektywy


Przekaż nam 1 % swojego podatku. Wypełniając PIT wpisz numer KRS: 0000457851.

O NAS


Misją naszego Stowarzyszenia jest wspieranie ludzi w zmienianiu ich życia na lepsze, poprzez odkrywanie ich potencjału, podnoszenie motywacji do działania oraz wzmacnianie na każdym etapie życia.

 

Jesteśmy organizacją non-profit. Od 2013 roku na terenie Radomia i okolic niesiemy pomoc rodzinom i ich członkom znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych, jak również wspieramy tych, który pragną rozwijać swoje zainteresowania i pasje..

Doświadczenia zdobyte podczas odbywania praktyk  w Wielkiej Brytanii stały się inspiracją do podjęcia dążeń do otwarcia na terenie miasta Radomia placówki, która obejmuje swoim wsparciem całe rodziny. Tak powstało Centrum Wspierania i Edukacji Rodzin (CWiER)

Dużą uwagę przywiązujemy do osób i instytucji, z którymi współpracujemy. To właśnie wybitni specjaliści, praktycy, a przede wszystkim wspaniali i otwarci na drugiego człowieka ludzie są nasza siłą.

Dla nas każdy człowiek jest ważny, niezależnie od swojej sytuacji materialnej, wyznawanych poglądów, czy też wyznania. Staramy się pomagać tak, by wszystkim chciało się chcieć.

NASZE DZIAŁANIA:

  1. Bezpłatne konsultacje specjalistów (psycholog, prawnik, pedagog, terapeuta rodzin)
  2. Zajęcia socjoterapeutyczne dla dzieci i młodzieży
  3. Wsparcie osób z chorobami neurodegeneracyjnymi i ich rodzin
  4. Grupy wsparcia:

 

 


Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z formularza. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.