Stowarzyszenie na rzecz wspierania rodzin Nowe Perspektywy


Przekaż nam 1 % swojego podatku. Wypełniając PIT wpisz numer KRS: 0000457851.

O nas


Jesteśmy organizacją non-profit. Od 5 lat na terenie Radomia i okolic niesiemy pomoc rodzinom i ich członkom znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych.

Nasze stowarzyszenie powstało w wyniku realizacji międzynarodowego projektu edukacyjnego FASTER (Families and schools Together  in European Regions ), w który zaangażowani byli specjaliści z Radomia oraz z regionu Sefton w Wielkiej Brytanii

Zajęcia „Szkoły dla rodziców” prowadzone w ramach projektu uświadomiły nam, iż istnieje ogromna potrzeba organizowania różnorodnych  zajęć, dla wszystkich członków rodzin, całego środowiska lokalnego.

Doświadczenia  zdobyte podczas odbywania praktyk  w Wielkiej Brytanii stały się przyczynkiem do planowania otwarcia na terenie miasta Radomia placówki, która będzie obejmowała swoim wsparciem całe rodziny, bez względu na ich status społeczny, materialny, czy też wyznawane poglądy.

Dużą uwagę przywiązujemy do osób i instytucji, z którymi współpracujemy. To właśnie wybitni specjaliści, praktycy, a przede wszystkim wspaniali i otwarci na drugiego człowieka ludzie są nasza siłą.

 


Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z formularza. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.