Stowarzyszenie na rzecz wspierania rodzin Nowe Perspektywy


Przekaż nam 1 % swojego podatku. Wypełniając PIT wpisz numer KRS: 0000457851.


blog img

AKADEMIA TALENTÓW. ODKRYJ SWÓJ POTENCJAŁ

2020-02-06 16:47

Termin realizacji:
bezterminowy

Realizatorzy: Stowarzyszenie na rzecz wspierania rodzin Nowe Perspektywy przy współpracy z Magdaleną Jelonkiewicz-Bałdys, właścicielka Skills Factory, partnerami biznesowymi i jednocześnie sponsorami Idea Call Center i Factory of Wow, firmą szkoleniowo-eventowa, organizuje warsztaty oraz seminaria, które rozwijają kompetencje oraz są wsparciem w codziennej pracy.

Podczas seminariów można m.in. dowiedzieć się, jak wykorzystać twórcze myślenie w edukacji i biznesie. Co zrobić, by budować wartościową markę? Jak ją zaprezentować podczas przemówień publicznych. Poznasz techniki, które skutecznie motywują oraz takie, które są wsparciem w radzeniu sobie ze stresem. Poznasz tajniki zarządzania projektowego. Dowiesz się również, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.
Warsztaty natomiast skierowane są do rodziców powracających na rynek pracy oraz aktywnych seniorów. Tu pod bacznym okiem ekspertów uczą się sztuki skutecznej komunikacji ze sobą i z otoczeniem. Co za tym idzie, budowania wewnętrznej pewności siebie, wyznaczania celów i zarządzania sobą w czasie.
Do udziału w Akademii Talentów zapraszamy:
młode uczące się osoby
studentów
osoby powracające na rynek pracy
seniorów.

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z formularza. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.